Górska impreza we Wrocławiu - 17-19 listopada 2006r.

Lubicie koncerty "W górach jest wszystko, co kocham"? Teraz w innej odsłonie impreza odbędzie się 17-19 listopada we Wrocławiu pod nazwą Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham..."
Tutaj znajdziecie program imprezy oraz informacje o konkursie, do udziału w którym serdecznie zachęcamy!W tym roku w ramach Przeglądu odbędą się trzy koncerty. W piątek będziecie mogli posłuchać muzyki tworzonej i wykonywanej przez artystów, którzy wzbogacają swą twórczość czerpiąc z wartości chrześcijańskich oraz sięgając do korzeni muzyki ludowej. Sobota to, tradycyjny już :-), koncert muzyki zrodzonej w górach. Tego wieczoru usłyszycie kilkunastu wykonawców znanych Wam z koncertów odbywających się od kilku lat w całym kraju w ramach Projektu „W górach...”. I wreszcie niedziela, wielkie święto 35lecia zespołu Wolna Grupa Bukowina – zespołu, którego chyba specjalnie nie potrzeba nikomu przedstawiać... :-))).

Ponadto: Zapraszamy wszystkich twórców – tak zespoły jak i solistów – do wzięcia udziału w konkursie. Jeżeli piszecie własną autorską muzykę i gracie piosenki z kręgu piosenki studenckiej, poetyckiej czy też turystycznej - to ten konkurs jest właśnie dla Was!!! Szczegóły poniżej.


Program:


PIĄTEK - 17 listopada 2006 r.

godz. 18.00 - Koncert KONKURSOWY
Pierwszy z koncertów konkursowych, na którym wystąpią wykonawcy zakwalifikowani na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Listę zakwalifikowanych do niego wykonawców opublikujemy po 14 listopada 2006 r.

godz. 20.00 - Koncert NOCNY „Spieszmy się kochać ludzi…”
W piątkowy świat poezji i muzyki inspirowanej wartościami chrześcijańskimi oraz muzyką ludową zapraszają Was przede wszystkim wykonawcy znani z festiwali i koncertów w całym kraju. Na tym koncercie pojawią się także nowe niespodzianki muzyczne…:-).
Wystąpią:
Yes Kiez Sirumen; Są Gorsi; 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach; Chudoba; Wojownik Światła
Prowadzenie koncertu: Wojciech Szymański


SOBOTA - 18 listopada 2006 r.

godz. 17.00 - Koncert KONKURSOWY
Drugi z koncertów konkursowych będący szansą dla nowych wykonawców z kręgu piosenki poetyckiej i turystycznej do zaprezentowania swojej twórczości. Listę zakwalifikowanych do niego wykonawców opublikujemy po 14 listopada 2006 r.

godz. 20.00 - Koncert NOCNY „Góry, góry jak domy…”
Na sobotni wieczór i noc zapraszamy wraz z wykonawcami znanymi w całym kraju z ogólnopolskiego cyklu koncertów „W górach jest wszystko co kocham”. W całonocnym śpiewograniu zaprezentuje się aż kilkunastu wykonawców.
Wystąpią:
Grupa Peleton; Maciej Służyła; Dnieje; Robert Marcinkowski; Na Bani; Dom o Zielonych Progach; Apolinary Polek; Raz do Roku; Siudma Góra; Gościniec; Cisza jak Ta
Prowadzenie koncertu: Bartłomiej Zgorzelski


NIEDZIELA - 19 listopada 2006 r.

godz. 17.00 – Koncert WIECZORNY „Niechaj zabrzmi Bukowina!”
To już 35 lat bukowińskiego grania i muzycznych wędrówek. I choć lata mijają, to historie wyśpiewywane w piosenkach Wojtka Bellona są nam wciąż bliskie. Zapraszamy wszystkich na to wielkie święto. Obok WGB zagrają wykonawcy, którzy kroczą na muzycznym szlaku obok nich niemal „od zawsze”...
Wystąpią:
Paweł Orkisz; Seta; Bracia Pomian; Wolna Grupa Bukowina
Prowadzenie koncertu: Piotr Słoń II Trzeciak

Działa już oficjalna strona Przeglądu, gdzie możecie znaleźć więcej szczegółów i informacji o imprezie:

www.wgorachwroclaw2006.ppb.pl.

Konkurs:

Zapraszamy wszystkich twórców – tak zespoły jak i solistów – do wzięcia udziału w konkursie. Jeżeli piszecie własną autorską muzykę i gracie piosenki z kręgu piosenki studenckiej, poetyckiej czy też turystycznej - to ten konkurs jest właśnie dla Was!!!.
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 14 listopada 2006 r. Wszyscy, którzy zostaną zakwalifikowani, będą mieli możliwość wystąpienia na profesjonalnej scenie obok uznanych już zespołów zaproszonych na Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham" - 2006 w celu podzielenia się swoją muzyką z nowymi słuchaczami.

UWAGA: dla najciekawszych Wykonawców Konkursowych nagroda specjalna – zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej serii koncertów "W górach jest wszystko co kocham…" :-))).


REGULAMIN KONKURSU:

I. ORGANIZATOR:
FUNDACJA W górach jest wszystko co kocham
Ul. Borowska 48/11
50-532 Wrocław

II. TERMINY KoncertÓW KONKURSOWYCH:
Koncert konkursowy – piątek, 17 listopada, godz. 18.00
Koncert konkursowy – sobota, 18 listopada, godz. 17.00
Koncert laureatów – niedziela, 19 listopada, godz. 17.00

III. MIEJSCE:
Stołówka Politechniki Wrocławskiej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław.

IV. ZGŁASZANIE WYKONAWCÓW:

1. Zgłoszenie powinno zawierać:

1.1. nagranie w formacie mp3 - nie więcej niż 2 MG jedna piosenka (max. 3 piosenki o tematyce najlepiej turystycznej lub zbliżonej); wykonawcy zakwalifikowani do konkursu wykonują na scenie dwie piosenki, trzecią – na życzenie jury lub publiczności; UWAGA: nie mogą to być inne piosenki niż zgłoszone do konkursu; jedna z piosenek może być własną interpretacją powszechnie znanego przeboju piosenki turystycznej - wówczas weźmie dodatkowo udział w konkursie na najlepszą interpretację;

1.2. wskazanie autorów tekstu i muzyki;

1.3. teksty piosenek wraz z funkcjami na gitarę;

1.4. skład imienny zespołu / imię i nazwisko solisty;

1.5. dokładny adres, telefon kontaktowy, e – mail;

1.6. opis dotychczasowych osiągnięć zgłaszającego się do konkursu zespołu / solisty.

2. Zgłoszenia należy wysyłać w nieprzekraczalnym terminie do 10 listopada 2006 r. WYŁĄCZNIE E-MAIL’EM!!! – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Zgłoszenie uważane jest za przyjęte, jeżeli zgłaszający otrzyma od organizatorów potwierdzenie jego przyjęcia w ciągu trzech dni od wysłania zgłoszenia. W razie braku takiego potwierdzenia w wyżej wskazanym terminie, prosimy o ponowne wysłanie zgłoszenia. W przypadku dalszego braku potwierdzenia, prosimy o bezpośredni kontakt email'owy z Fundacją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub bezpośredni kontakt telefoniczny na nr: 0691 023 253

4. UWAGA: w koncertach konkursowych wystąpią wyłącznie wykonawcy zakwalifikowani na podstawie zgłoszeń zawierających ww. dane i przesłanych ww. wskazany sposób.

V. KOMISJA KWALIFIKACYJNA I WYSOKIE ;-) JURY:

1. Organizatorzy powołają Komisję Kwalifikacyjną, która przeprowadzi eliminacje wykonawców na podstawie przesłanych zgłoszeń zawierających nagrania zgłaszanych do konkursu piosenek. Wyniki kwalifikacji będą znane 14 listopada br. i zostaną udostępnione na stronie PRZEGLĄDU.

2. Organizatorzy powołają Jury, które oceni wykonawców występujących w koncertach konkursowych.

VI. UWAGI KOŃCOWE:
Materiał muzyczny nagrany podczas koncertów jest wyłączną własnością organizatorów.
Interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatorów Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham".
Tags: