Zespół naszego skarbnika laureatem Yapy 2008!

16 marca 2008 zespół "Szczyt możliwości", w którym gitarzystą jest nasz kołowy kolega Maciej "Siarek" Siarkiewicz, został lureatem IV miejsca na YAPIE 2008! Do konkursu jury zakwalifikowało łącznie 25 wykonawców. Zwyciężył zespół "Pod Dudą".

"Szczyt możliwości" na łódzkiej YAPIe. Na pierwszym planie od lewej Łukasz Kostrzewa (wokal) i Maciej "Siarek" Siarkiewicz, fot. Arek Majewski

Pozostałe miejsca przypadły grupom: Żeby Nie Piekło (II) i Raz Do Roku (III). Jury przyznało też wyróżnienia.
YAPA to Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej, w tym roku organizowany w Łodzi już po raz 33. "Szczyt możliwości" występował na nim po raz pierwszy.

Tegoroczny festiwal był rekordowy pod względem długości koncertów - sobotni rozpoczął się o g. 19, a zakończył tuż przed godziną 6 rano !!!

"Siarek" od lutegov 2008 jest członkiem nowego zarządu SKPB Warszawa i w Kole pilnuje finansów. Więcej o Maćku możecie przeczytać kilkając tu , a wszystkiego o "Szczycie możliwości" i jego piosenkach dowiecie się na stronie www.szczytmozliwosci.info

Ekipie ze "Szczytu" serdecznie gratulujemy! A przy okazji dziękujemy też SKPB Łódź i klubowi turystycznemu Płazik, za tradycyjnie miłe przyjęcie warszawskiej yapowej załogi!

Uczestnicy YAPY z SKPB Warszawa

Tags: