Bułgarski pościkk ;) z Zosią, Radkiem i Piotrkiem

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd! Chętnych i niezdecydowanych gorąco zachęcamy - góry Bułgarii są piękne, widokowe, a przy tym dość wysokie i majestatyczne. Czeka nas tam sporo łażenia, ale góry zrekompensują nasz wysiłek. Niech Was nie zwiedzie wypad nad Morze Czarne ;) - w górach spędzimy ok 2 tygodni, a nad morze pojedziemy tylko na kilka dni!

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt.

Pozdrawiamy!
Bułgarskie Trio (vel Zosia, Radek i Piotrek)

Nazwa: Bułgarski pościkk
Termin: 1 – 25 sierpnia 2005 r. (18 dni roboczych)
Miejsce: Bułgaria – Riła, Piryn, złote piaski, czarne morze…
Ilość miejsc: około 20
Koszt: ok. 1000 - 1100 zł (zależy od kosztów przejazdów, ale będziemy się starali, żeby było to jak najmniej)
Prowadzący: Zosia Kowalska 0504 188 754, zosia_kowalska[małpa]wp.pl.

Współprowadzący: Radek „Rudy” Rudowski 0504 186 036, rrud[małpa]wp.pl
Piotrek „Fu” Furtak, 0507 084 086, furtak_piotr[małpa]interia.pl

Spotkanie przedobozowe: zapraszamy 22 czerwca oraz 6 lipca na godz. 18 na pl. Politechniki, przed wejście do gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informatycznych - spotykamy się przy pomniku ze znakiem "Polski Walczącej", a w razie niepogody - pod dachem wejścia głównego.
Uwagi: przed wyjazdem będziemy zbierać zaliczkę w wysokości 700 zł do 6 lipca


Zdecydowaliśmy się w tym roku pojechać nad morze. W końcu są wakacje… Ale dla zmylenia przeciwnika wybieramy dość pokrętną trasę. Pierwsza zmyłka polega na tym, że za cel obraliśmy Morze… Czarne!
Jednak aby do niego dotrzeć, musimy przebyć majestatyczne góry – jakby nie było najwyższe na Bałkanach. Schronienia będziemy szukać w malowniczych monastyrach, przycupniętych w głębokich dolinach, gdzieś za siedmioma jeziorami. Dla osłabienia czujności tych, którzy z nieznanych przyczyn chcieliby przeszkodzić naszym dążeniom, udamy się na Południe. Tam będziemy raczyć się ożywczym nektarem z dojrzewających w słońcu kiści winogron.
Pokrzepieni boskimi trunkami ruszymy w góry, omijając stada kóz. Usłaną marmurami ścieżką dotrzemy na kolejne szczyty. Depczącym nam po piętach ścigantom wywiniemy kolejny numer, przesiadając się z napędu nożnego w kolejkę, która powiezie nas w kierunku starożytnego miasta rozłożonego pośród siedmiu wzgórz. Stamtąd wreszcie udamy się na bułgarską riwierę. A nad morzem, eh!...
Wytrwałych, którzy odbędą wraz z nami tę podróż, czeka słońce, złote piaski plaż, lazur morza (które dla zmyłki jest czarne) – jednym słowem: sama rozkosz!!!

Zapraszamy!

Zosia & Radek & Piotrek vel Bułgarskie Trio

Tags: