Akcja Lato po mojemu - 20-22 sierpnia

AKCJA LATO PO MOJEMU – 20 - 22 SIERPNIA WYJAZD WEEKENDOWY DLA PRACUJĄCYCH I NIE TYLKO …

A, jednak SPISZ …
Zapraszam na weekendowy wyjazd 20 – 22 sierpnia, tak na zakończenie lata, na SPISZ POLSKI. Teren trochę pofalowany, z wychodniami Pienińskiego Pasa Skałkowego (wyjazd bez dróg wspinaczkowych), zwiedzaniem zamku w Niedzicy oraz spływem tratwami Przełomem Dunajca …, a po drodze na pewno jeszcze kilka innych atrakcji.

WYJAZD / START: czwartek (19.08), jedziemy pociągiem relacji Białystok – Zakopane, do Nowego Targu o 23:43
POWRÓT: niedziela ok. godz. 22 - 23

ZBIÓRKA: spotykamy się w czwartek 19 sierpnia o godz. 22:30 na dworcu PKP WARSZAWA WSCHODNIA - od ul. Kijowskiej, gdzieś w okolicach remontowanej hali dworcowej ???

KOSZT: max. 230,00  zł.
CHARAKTER RAJDU: trasa wędrowna beznamiotowa, śpimy w stodole lub innym przyjaznym miejscu.

PROWADZĄCY: Paweł "Pingwin" Łodziński

KONTAKT I INFORMACJE: pawel.lodzinski[at]gmail.com, 602 17 87 11UWAGI: Liczba miejsc na trasie ograniczona, wcześniejszy kontakt mile widziany - kwestie przejazdu, biletu grupowego (tańszy bilet), sprzętu.

Główny koszt wycieczki to przejazdy i spływ Dunajcem.
Proszę zabrać jedzenie na drogę(kanapki, picie), pozostałe zakupy zrobimy wspólnie, już na miejscu. Posiłki przyrządzamy wspólnie, a gotujemy na ognisku.
Zapraszam również osoby niepełnoletnie (licealistów) z Kartą Uczestnika i pisemną zgodą opiekunów w ręku. Tu do pobrania. Trasa rekreacyjna, dostosowana zarówno dla osób, które przedtem nie jeździły na wycieczki jak i dla doświadczonych turystów.
Należy wziąć ze sobą: dokumenty, śpiwór, karimatę, buty zakrywające kostkę, kurtkę od deszczu i wiatru, ciepły polar i koszulę, skarpety zapasowe oraz bieliznę osobistą, kubek, menażkę, nóż, sztućce, latarkę, apteczkę osobistą: bandaż elastyczny, plastry z opatrunkiem, aspirynę, ew. leki własne - o ich zażywaniu należy poinformować przewodnika; ewentualnie folia NRC; przydać się również mogą: mapa, aparat fotograficzny, śpiewnik, przybory do mycia. Ubezpieczenie wykupujecie we własnym zakresie.
Rzeczy, nawet w nieprzemakalnych plecakach, trzeba zawinąć w worki foliowe! Nie ma plecaków, które nie przemakają i lepiej nie przekonywać się o tym na własnej skórze ;)

TRASA:  orientacyjna i mocno schematyczna;  Warszawa >>PKP>> Nowy Targ >>PKS >> Dębno – Krempachy – Obrazowa – Trybsz – Żar (879) – Niedzica - … - Sromowce ~/~/~ Przełom Dunajca - Szczawnica >>Bus/PKP>> Warszawa

Serdecznie zapraszam

 

Tags: