SBN Beskidzki Trakt

SBN Beskidzki Trakt
termin: 8.08.2010 - 22.08.2010 (wyjazd z niedzieli na poniedziałek, powrót z soboty na niedzielę) 
koszt: 650 PLN
Ilość uczestników: 18 licealistów  z i bez doświadczenia górskiego
miejsce: Bieszczady
prowadzący i kontakt:Hanka Nizinkiewicz, Jarek Chodkowski, Michał Skrzyniarz tel. kom. 661 430 894; skrzyniarz(@)gmail.com 
 
Zapraszamy wszystkich licealistów na obóz do doliny Łopienki. W dolinie jest "Baza", w bazie namiot, w namiocie śpiwór, a w śpiworze Ty nasz drogi uczestniku:-). To oczywiście w nocy, a w dzień.. 1 - 2 dniowe wycieczki, pole do siatkówki, ogniska, gry planszowe, pomoc w codziennym prowadzeniu bazy, prace leśne i remontowe dla chętnych. Nauka rozpalania ognisk, palenia w piecu oraz bezpiecznego poruszania się w górach.
Obóz  
Obóz ma charakter stacjonarny, tak aby każdy mógł spróbować swojej górskiej przygody razem z nami. Posiłki przygotowujemy we własnym zakresie na ognisku, z produktów, które sami doniesiemy do miejsca posiłku.
Baza
Bazę można obejrzeć tu www.lopienka.pl. Nie ma tam prądu, ciepła woda jest po zagotowaniu, a bieżąca woda płynie w strumieniu. Mimo tych niedogodności przekonacie się, że życie bez cywilizacji jest możliwe, a naszym zdaniem nawet dużo przyjemniejsze.
Transport
Dojazd autobusem do Cisnej, następnie krótki spacer (ok. 2,5 h) do bazy. Pomimo stacjonarnego charakteru, należy się spakować w plecak w ten sposób, żeby móc unieść swoje rzeczy i przemieścić się na krótkim odcinku.
Sprzęt
Nie potrzebujesz dużo, żeby się z nami wybrać. Naprawdę niezbędne są buty za kostkę z podeszwą typu traktor, śpiwór (w zasadzie dowolny), karimata, plecak. Jeśli chodzi o resztę rzeczy, doradzimy co zabrać, a co nie, ale można ten sprzęt skompletować z domowej szafy.
Zapisy
Rezerwacje na obóz przyjmujemy mailem lub telefonicznie, zapisy odbędą się podczas obowiązkowego spotkania przedwyjazdowego 24 czerwca 2010
na Politechnice Warszawskiej w Gmachu Głównym o godzinie 18.00.
Dodatkowo odbędzie się również spotkanie informacyjne 22 czerwca 2010 w tym samym miejscu o godzinie 18.00.
Numer sali podamy zainteresowanym telefonicznie lub mailowo, taka formuła wynika, ze względów organizacyjnych. 
W przypadku osób niepełnoletnich niezbędny bezpośredni kontakt z rodzicami.

 
Zapraszamy
Hania, Jarek i Michał  
Tags: