Listy startowe

Publikujemy listy startowe. Od tego momentu wszelkie zmiany w składzie zespołu będą nanoszone tylko w Sekretariacie Zawodów. 

Prosimy o sprawdzenie minuty startowej oraz w przypadku tras: Himalajska, Alpejska, Tatrzańska 1, Tatrzańska 2 i Tatrzańska 3 godzinę odjazdu autokaru na start oraz zaplanowanie przyjazdu do Bazy Zawodów odpowiednio wcześniej. Trasy Beskidzka 1 i Beskidzka 2 startują w pobliżu Bazy Zawodów (trzeba będzie dojść na start ok. 1,5km, czyli z Bazy wyjść ok. 10-15 minut wcześniej przed Waszą minutą startową).

Pamiętajcie, że każdy zespół musi zameldować się przed startem w Sekretariacie Zawodów (który będzie czynny od godz. 15:00) i odebrać m.in. kartę startową. Prosimy o uzupełnienie brakujących opłat za start - na listach startowych opublikowanych na tej stronie nie będą już aktualizowane statusy wpłat. Status wpłat możecie sprawdzić tutaj: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/manewry/2016/o-manewrach/3068-zgloszone-zespoly.html (wpłaty sprawdzamy teraz codziennie po 20tej). 

Trasa Beskidzka 1 

Trasa Beskidzka 2 

Trasa Tatrzańska 1 

Trasa Tatrzańska 2 

Trasa Tatrzańska 3 

Trasa Alpejska

Trasa Himalajska

(!) Jak rozumieć minutę startową? 

Start Zawodników rozpocznie się o godzinie 17:00 - jest to tzw. "Minuta Zero". Jeżeli Twój zespół wylosował np. 25 minutę startową to oznacza, że Twój zespół startuje o godz. 17:25. Jeżeli Twój zespół wylosował np. 80 minutę startową to oznacza, że startujecie o godz. 18:20. 

Tags: