„Szybki narciarski numerek”

Witajcie!

Krótko i na temat bo my tu „gadu gadu” a śniegu coraz mniej … Proponujemy szybki (bo tylko weekendowy) wypad na narty czyli rzeczony „numerek” bo na prawdziwy wyjazd to zdecydowanie zbyt mało. Narty zjazdowe lub turowe (co tam Komu pasuje). Celem jest po prostu pojeżdżenie na stokach Pilska. Nie chodzi o wyczyn tak, więc umiejętności narciarskie nie są istotne !

Termin:   3 – 5. 03. 2017   (piątek – niedziela)

Zapisy: do 29. lutego.  Ilość miejsc ograniczona rozmiarami wynajętego/dostępnego bus’a.

Trasy prowadzić będą: Joanna Borkowska (blacha ładniejsza), Piotr Szulewski (blacha nieco spatynowana) 

Plan jest taki:

Wyjazd z Warszawy pociągiem TLK o g. 16:14 (piątek 03.03.2017), przyjazd do Bielska Białej g. 21:06. Nocleg w Domu Turysty w Bielsku Białej

Rano przejazd wynajętym bus’em z Bielska Białej do Korbielowa

A tam … hyc … hyc … w góry na narty korzystając rzecz jasna z dostępnych wyciągów.

Kolacja i nocleg w nieogrzewanej i bez prądu oraz bez zasięgu bacówce SKPB Katowice na Hali Górowej (konieczny karimat i ciepły śpiwór). Na pewno pod dachem więc nie trzeba będzie kopać jamki.

W niedzielę dalsza jazda na wyśmienitych i nieodgadnionych trasach ośrodka Jontek na stokach Pilska.

Powrót: (05.03.2017)  Przejazd wynajętym bus’em z Korbielowa do Bielska Białej. A dalej pociągiem TLK z Bielska Białej (17:07) do Warszawy (21:25).

Zdecydowanych prosimy o wcześniejszy kontakt na  e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ponieważ trzeba zamówić bus’a.

Serdecznie zapraszamy,

Tags: