Złoto dla zuchwałych

Termin: 10-11 marca, wyjazd z Warszawy w piątek 9 marca wieczorem, powrót prawdopodobnie z niedzieli na poniedziałek w nocy (przejazd uzależniony od ilości chętnych)

Miejsce: Góry Złote

Charakter trasy: RAKIETOWY, ew. pieszy – sytuacja zależna od ilości śniegu na trasie, schroniskowy

Prowadzące: Patrycja Patyk Rączkowska, Justyna Leszczuk

Dla kogo: dla wszystkich miłośników zimowych wędrówek– śpimy pod dachem, chodzimy spokojnie, przemieszczamy się nosząc swoje rzeczy w placakach

Koszt: ok 350 zł plus koszt jedzenia

Zapisy: TUTAJ - ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Opis: Ciekawych atrakcji Dolnego Śląska i zainteresowanych błąkaniem się w okolicy południowej granicy kraju zapraszamy na weekend w Górach Złotych, jednym z sudeckich pasm otaczających Kolinę Kłodzką.

Długość trasy uzależniamy od warunków śniegowych, ale każdy da sobie radę!

W planach, poza marszem po górach jest na pewno krótka wizyta w uroczym uzdrowiskowym Lądku Zdroju, obiad z ogniska, tarzanie się w śniegu, lepienie bałwana, a w przypadku głąbokiego śniegu odpalimy rakiety śnieżne – kto próbował ten wie, kto nie próbował, temu wszystko pokażemy i wytłumaczymy.

Na deser najciekawsza atrakcja trasy: zwiedzanie dawnej kopalni złota w Złotym Stoku oraz podziemny spływ łodzią po zalanej sztolni.

Zapraszamy!

Patyk i Justa

IMG 0014 500x375

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa

 

 

Tags: