I Manewry SKPB Warszawa przeszły do historii

logo Manewrów SKPB 2011 Pierwsza edycja Manewrów, dzięki zaangażowaniu i trudowi włożonemu przez Sędziego Głównego - Marka "White'a" Białowąsa, Agaty Walczak i całej ekipy organizacyjnej, a przede wszystkim dzięki Wam, drodzy uczestnicy, którzy licznie wzięliście udział w tej imprezie, zakończyła się sukcesem - prawie 200 osób ukończyło rywalizację na 3 trasach przygotowanych na tę edycję.

 

Czytaj więcej...

Aktualizacja Wstępnych wyników

Hej,

wrzuciliśmy właśnie na stronę zaktualizowaną wersję wstępnych wyników. Sprawdziliśmy ponownie karty, wyłapaliśmy kilka błędów (tak więc część wyników się zmieniła). Dodatkowo w tej chwili zamiast ilości podajemy Wam listę BPK i PS.

 

Warto też spojrzeć na statystyki (średni czas pokonania trasy, średnia ilość punktów) dostępne na dole każdego arkusza wyników.

 

Ostateczne wyniki podamy po weekendzie.

Czytaj więcej...

Wstępne wyniki

Hej,

mam nadzieję, że trafiliście już bezpiecznie od domu i odsypiacie tę noc spędzoną w lesie :). Zgodnie z zapowiedzią publikujemy wstępne wyniki zawodów. Ostateczne wyniki będą opublikowane po wyjaśnieniu pewnych kwestii spornych co do umiejscowienia punktów w terenie.

 

W razie jakichś błędów lub niejasności proszę pisać do Sędziego Głównego. Odpisze jak się wyśpi :).

 

Jeszcze raz - w imieniu organizatorów dziękuję wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że podobała się Wam nasza impreza, jak już wspominałem  - czekamy na Wasze opinie i uwagi na facebooku i pod mailem. Dziękuję też wszystkim organizatorom - bez nich ta impreza nie doszłaby do skutku. Gromkie brawa!

 

Już niedługo umieścimy pozostałe materiały związane z zawodami (mapy, wzorcówki, itp) - śledźcie naszą stronę.

 

Do zobaczenia najpóźniej za rok!

Sędzia Główny

Marek "White" Białowąs.

Czytaj więcej...

Harmonogram zawodów

Podajemy szczegółowy harmonogram zawodów (5-6 listopada):

 

08.00 – podanie położenia Bazy Zawodów (strona, facebook, mail)

16.30 – otwarcie Bazy Zawodów dla uczestników

17.00 – 20.00 – praca Sekretariatu Zawodów

18.15 – 18.30 – uroczyste otwarcie Zawodów (zmiana względem regulaminu!)

19.00 – minuta “0” - początek startów wszystkich kategorii

21.00 – 05.00 – ognisko z godziną stopczasu

22.00 – 06.00 – meta zawodów, wstępne wyniki

07.00 – zakończenie Zawodów, dyplomy, nagrody

08.00 – zamknięcie Bazy Zawodów

 

Na podstronie relacji na żywo dodaliśmy też garść informacji jak będzie ona wyglądać, a także jak ją współtworzyć razem z nami.

 

Już nie możemy się Was doczekać :).

Czytaj więcej...

Listy startowe

Hej,

Dziś w nocy zostały opublikowane listy startowe. Prosimy każdy zespół o sprawdzenie i zapamiętanie swojej minuty startowej - ułatwi nam to pracę w Sekretariacie Zawodów.


Ze względu na małą "pojemność" bazy prosimy wszystkie osoby, które chciałyby startować, a nie zgłosiły się, o uprzedni kontakt z organizatorem (może się okazać, że nie ma już miejsc).

Czytaj więcej...