Image Slider - Połoniny 2015

  • Rajd Studencki Połoniny 2015
    Rajd Studencki Połoniny 2015

Studenckie wyjazdy we wrześniu - Studencki Rajd Połoniny

na str156. Studencki Rajd Połoniny
„Cztery żywioły”

Miłośnicy gór, studenci, licealiści!

Zapraszamy na 56. Studencki Rajd Połoniny! Tradycyjnie na pożegnanie lata zapraszamy Was na wspólne wędrowanie po Bieszczadach. Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 26 września 2015 r. przy schronisku Koliba (Caryńskie). Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Od ponad półwiecza w drugiej połowie września zapraszamy wszystkich górskich entuzjastów do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po bieszczadzkich ścieżkach. Jak co roku nie zabraknie przepięknych krajobrazów, śpiewania przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i najlepszych kompanów marszruty. Dlatego wybierzcie jedną z wielu tras i na kilka dni porzućcie wygody miejskiej dżungli. Dajcie się ponieść czterem żywiołom. Wiatr od Połonin wzywa!

Na stronie Rajdu będziemy publikować listę tras oraz wszelkie niezbędne informacje przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Połonin na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także obejrzycie fotorelację z poprzednich edycji:)

A jakby Połonin było mało,  w październiku rusza 52. Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa . Zapisy już teraz - wypełnij formularz i dołącz do nas!

W razie pytań piszcie na adres: poloniny2015@gmail.com

Do zobaczenia już wkrótce w Bieszczadach!

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Połoniny 2015

Katarzyna Stańczak i Ewa Czupta

{youtube}F9B8grQkFpI{/youtube}

 

PS: Chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych wyjazdach SKPB?
Zapisz się na newsletter SKPB . (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)