Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Dycha chaty w Teodorówce :: 3-4 września 2016

Teo 10Naszej beskidzkiej chacie u stóp Wzgórza Franków jesienią stuknie 10 lat. Zapraszam więc na imprezę urodzinową w dniach 3-4 września.

Jeśli chcecie pożegnać lato w Beskidzie Niskim, to urodzinowe spotkanie chatkowe będzie do tego świetną okazją! Zapraszamy na nie zarówno wieloletnich przyjaciół naszego domu w górach, gdyby nie prawie setka takich osób, nie moglibyśmy go kupić w 2006 roku, jak i tych, którzy jeszcze w nim nie byli. 

Impreza jest otwarta, ale obowiązują zapisy do 27 sierpnia. Jeśli chcesz przyjechać na weekend urodzinowy w dniach 3-4 września, zgłoś się tu >>>  .

WAŻNE! Chata jest otwarta dla turystów przez całe wakacje, aż do 4 września, więc przed urodzinowym weekendem można przyjechać na dłuższy pobyt. Wszystko o chacie znajdziecie na www.chata.skpb.waw.pl

Co w programie w weekend urodzinowy?
- drużynowa impreza terenowa
- wycieczki po okolicy
- urodzinowe ognisko i śpiewanki
- Teo konkurs – niespodzianka
- pogaduchy z dawno niewidzianymi znajomymi
- gry dla dzieci

Weekend urodzinowy rozpoczniemy w sobotę 3 września o godz. 10, a wieczorne ognisko rozpocznie się tego dnia ok. godz. 19. Szczegółowy harmonogram imprezy przekażemy uczestnikom, kórzy zgłoszą swój udział poprzez formularz.

Zasady:
- nocleg z 3 na 4 września jest bezpłatny, ale będziemy robili zbiórkę datków na prycze w Teodorówce (marzy nam się poprawa warunków noclegowych ;-) i zachęcamy do udziału w niej
- będzie niewielka zrzutka na wspólne zakupy ogniskowe (jej wysokość ustalimy pod koniec sierpnia, gdy będzie już znana liczba uczestników)

UWAGA: w najbliższej okolicy chaty mogą zaparkować maksymalnie 4 auta, pozostałe będą musiały zaprakować nieco dalej.  Osoby, które mają wolne miejsca w samochodach i będą jechały do Teodorówki z Warszawy, prosimy o kontakt z organizatorami.

Kontakt z organizatorami: chata [małpa] skpb.waw.pl 

Zapraszamy!

W imieniu organizatorów Skieter, Paweł, Michał, Baranek

Teo 1 proc 2016