Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Dom w górach

Jeśli tak jak nam marzy Ci się dom w górach, przeczytaj ten artykuł. Może wspólnymi siłami uda się nam go kupić! To nie żart. Witajcie,
Czy biedak może kupić dom w górach? Może, jeśli znajdzie takich, którzy mu w tym pomogą! Jako zarząd SKPB postanowiliśmy sprawdzić, czy nasze koło ma szanse kupić chatę lub ziemię w Beskidzie Niskim i przyjmować tam turystów.

Po rekonesansie wiemy już, że na aby myśleć o sensownym zakupie musimy mieć ok. 40-50 tys. zł. Za tę kwotę można kupić chatę w Teodorówce k. Dukli na działce 1,2 tys. mkw.
Nie jest to lokalizacja jedyna, ani idealna w 100 proc., ale na razie najbardziej konkretna. Zdjęcia domu możecie zobaczyć tu

Mamy 12 tys.zł, które możemy wydać na ten cel ( w tym prawie 3 tys. zł z tegorocznego 1 proc., za co bardzo dziękujemy ofiarodwacom!). Poszukujemy 38 tys.zł.
Sponsorzy w takiej sytuacji nam nie pomogą. Chcemy więc zdobyć środki od SKPBoli i Sympatyków Koła metodą starą jak świat, czyli urządzić zbiórkę.

Myślimy o cegiełkach za 100, 500 i 1 000zł. Pierwsze uprawniałyby do 10 darmowych noclegów w chacie, drugie do 70, a trzecie do dożywotniego bezpłatnego nocowania :)

Chcemy na razie zbadać ile osób zrzuciłoby się na takie cegiełki i zorientować się jaką kwotę możemy zebrać w taki sposób. Pamiętajcie liczy się każda stówa!

WSZELKIE DEKLARACJE (w sprawie cegiełek i innych pomysłów na zebranie pieniędzy) KIERUJCIE NA ADRES:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sceptyków, którzy już wiedzą, że nam się nie uda (bo mantrę o chacie słyszeli już tysiąc razy) prosimy o nie marudzenie ;-) Jesteśmy świadomi wszelkich trudności i ograniczeń, ale jednocześnie pamiętamy bartniańskie wieczory przy świecach i dlatego chcemy przynajmniej spróbować!

Kto wie, może na przypadające w przyszłym roku 50-lecie SKPB Warszawa spotkamy się w naszym wspólnym domu w górach...

Zarząd SKPB Warszawa
Radek, Agnieszka, Szymon, Kuba i Krzyś

Tags: