Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Pomóż nam kupić dom w Beskidzie Niskim

A więc stało się: po prawie 50 latach istnienia SKPB Warszawa będziemy mieli własną chatę w górach! Umowa przedwstępna podpisana, zaliczka zapłacona, no wię zaczynamy ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY na chatę w Teodorówce k. Dukli
Jeśli chcesz pomóc, przekaż darowiznę na chatę i śpij w niej potem bezpłatnie. LICZY SIĘ KAŻDA STÓWA.Od tego ile uzbieramy zależy bowiem wielkość pożyczki jaką będziemy musieli zaciągnąć na zakup chaty.
Osoby, które wykupią cegłę na chatę otrzymają od SKPB Warszawa TALONY (rodzaj legitymacji) uprawniające do bezpłatnych noclegów w chacie.

Talony można odebrać po okazaniu dowodu zadeklarowanej wcześniej wpłaty na konto SKPB od 17 października do 21 listopada 2006 w czasie zebrań kołowych we wtorki w godz.19.00-20.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Pl.Politechniki 1), sala 308 lub w innym terminie ustalonym z zarządem SKPB.

Tym, którzy jeszcze zastanawiają się, czy dać jakiś grosz na chatę przypominamy, że do wyboru są cegły za 50, 100, 500 lub 1 tys. zł. Właścicielom każdej z nich Stowarzyszenie SKPB Warszawa gwarantuje określoną ilość bezpłatnych noclegów w domu w Teodorówce.

Oto szczegóły "cegłowe":
  1. Cegła studencka za 50 zł (darczyńcy oferujemy za nią symboliczne 2 bezpłatne noclegi w chacie, czyli weekend w górach)
  2. Cegła za 100 zł (darczyńcy oferujemy 10 bezpłatne noclegów)
  3. Cegła za 500 zł "rodzinna" (darczyńcy oferujemy 70 bezpłatne noclegów) - UWAGA! Z tej cegły będzie mógł korzystać właściciel i osoby przez niego wskazane, przy czym jeśli z noclegu w chacie korzystają jednocześnie np. dwie osoby na cegiełce będziemy skreślać odpowiednio 2 noclegi.
  4. Cegła za 1000 zł (darczyńcy oferujemy dożywotnie bezpłatne nocowanie )


Do tej pory chęć przekazania darowizn na zakup domu zadeklarowało prawie 60 osób. Bardzo Wam za to dziękujemy i liczymy, że znajdzie się jeszcze kilku nowych chętnych, którzy tak jak my lubią chatkowe klimaty. Całą kwotę na zakup domu (47,5 tys. zł + koszty notarialne) musimy zebrać jak najszybciej, ale NIE PÓŹNIEJ niż do 15 listopada.

Przyjaciół SKPB Warszawa, którzy chcą razem z nami kupić dom w górach prosimy o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wyślemy Wam wtedy:

1) druki przelewów z NOWYM (!) numerem konta SKPB Warszawa i niezbędnymi opisami *
2) REGULAMIN CHATY
* Jeśli będziecie dokonywać przelewu przez internet, koniecznie przepiszcie dokładnie opis z załączonego wzoru przelewu !!!

Pozdrawiamy
Zarząd SKPB Warszawa
Radek, Krzyś, Kuba, Szymon i Aga
Tags: