Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Mikołajki w chatce SKPB - Beskid Niski - 8-9 grudnia 2007


Nim gwiazdkowy szał rozpocznie się na dobre, my wyruszymy w Beskid Niski naładować akumulatory i pocieszyć się zimą. Pojedź z nami na Mikołajki Beskidzkie do chatki SKPB w Teodorówce.

Zapraszamy na nową, zimową imprezę już w weekend 8-9 grudnia 2007!Pochodzimy po górach, pogramy na gitarach, pogrzejemy się przy piecu. Miasto zostawimy daleko.

W programie m.in.:

- wycieczki górskie
- "manewry prezentowe" - czyli jak znaleźć prezent w krzalu
- jeśli będzie śnieg - jazda na nartach w kurorcie Chyrowa SKI (zobacz), lub po okolicznych pagórkach
- pokaz filmów o górach
- wieczorne śpiewanki


Chatka SKPB w Teodorówce, fot. Adam Leszczyński


UWAGA: dla osób, które nie wiedzą jak trafić do chatki, ale też dla tych którzy wiedzą jak trafić, ale wolą jechać z Warszawy pociągiem z ekipą mikołajkową (bo w końcu w kupie raźniej) , przygotujemy człowieka do zadań specjalnych (będzie to....Siarek!), który w zbierze Was w gromadę na dworcu i doprowadzi szczęśliwie do chatki. Załatwi również dla Was bilet grupowy (50 proc. zniżki na bilet PKP dla każdego!). Osoby pragnące skorzystać z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt!

planowany wyjazd grupy: w piątek 7 grudnia nocnym pociągiem do Krosna, odjazd z Warszawy Zachodniej o godz.21:15 (w Krosnie o 7:59).

powrót grupy: nocnym pociągiem Krosno - Warszawa, wyjazd z Krosna w niedz. o godz. 20:31, na Warszawie Centralnej w pon. 10 grudnia o godz. 6:45 rano
Możliwy też powrót busem.

PONADTO...: przywieźcie ze sobą jakieś drobne upominki (każdy po jednym). W ramach Mikołajek obdarujemy się nimi nawzajem (po prostu) albo urządzimy przy ich pomocy jakąś ciekawą zabawę (nie po prostu...). Weźcie też po kilka świeczek, przydadzą się wieczorem. Zapraszamy!

Organizatorzy:
RADEK BARANOWSKI
KRZYŚ LISAK

Zgłoszenia przyjmuje:
MACIEK "SIAREK" SIARKIEWICZ [maciek.siarkiewicz (at) gmail.com]


W chatce panują warunki turystyczne: spanie na własnych karimatach, w śpiworach, mycie w miskach, woda ze studni, gotowanie na piecu.

Jak wygląda nasz dom możesz zobaczyć na stronie www.chata.skpb.waw.pl

Noleg: 8 zł (dla osób, które nie mają "cegieł na chatę")

Niebawem na stronie pojawią się informacje o Sylwestrze w Teodorówce, ale już dziś zapraszmy na niego serdecznie :)

Tags: