Górskie śpiewanki poetyckie (z wiosłem w tle)

 

Piosenki gór i szlaków. Co poniesie je woda hen w doliny. 
O miejscach zapomnianych i o tych tętniących życiem.
Porośniętych zielonym beskidem i człowieczą pamięcią.
Śpiew, poezja, gitara, kufle kudłate i skrzyżowania dróg…

Na takie śpiewanki serdecznie zapraszamy:

czwartek 12.12.2013, godz. 20:30, siedziba WAKK Habazie, AWF

 

 

Zachęcamy wszystkie osoby muzykujące do przyniesienia swoich gitar, grzechotek, harmonijek czy innych instrumentów. Na śpiewankach zagramy razem, wszystko to co w duszach nam śpiewa. Odłożymy rozmowy na później, odcięci od szmeru miasta i kawiarnianych zgiełków, wsłuchamy się we wspólną melodię i rytm.

Niech nasze myśli ulecą ku górom i rzekom! :)

 Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich
& Warszawski Akademicki Klub Kajakowy „Habazie”

 

PS.
Wracamy do wspólnego śpiewogrania po dłuższej niż zwykle przerwie. Księgokawiarnia Ukryte Miasto, w której spotykaliśmy się w zeszłym sezonie, niestety przestała funkcjonować. Jednak nowe miejsce i nowi współgospodarze naszych muzycznych spotkań to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery, jeszcze bardziej zbliżonej do tej swojskiej, wyjazdowej ;) Tym razem nie będzie baru i akompaniamentu ekspresu do kawy. Ale czajnik cicho nam zamruczy do jakiejś kołysanki. Możecie zabrać ze sobą coś do picia lub do przekąszenia, bo wieczór będzie długi ;) Dla zabieganych znajdzie się jakiś podstawowy napojowo-przekąskowy asortyment ;)

Z racji nietuzinkowości nowego miejsca na nasze śpiewogranie, prosimy o wstępną deklarację chęci przybycia, poprzez kliknięcie TU:, by oszacować ilość gości. Brak deklaracji nie wyklucza jednakże możliwości przyjścia ;)

Jak trafić do Habaziów:

Kampus AWF, Marymoncka 34. Wchodzimy główną bramą, przy drugiej poprzecznej alei skręcamy w lewo. Mijamy Klub „Relax” i halę sportową, a dalej po prawej, ok. 200 m od skrętu, zobaczymy  wolnostojący nieduży szary hangar. To tam, na dole.
W razie problemów z odnalezieniem siedziby, kontaktujcie się z koordynatorami śpiewanek:
Aga Szudarska: 605227727,
Marcin Błoński: 782040589,

Tags: