Koncert "W górach jest wszystko co kocham..." w Łodzi i w sieci :)

W imieniu Bartka "Zgorzela" Zgorzelskiego zapraszam do przyjazdu do Łodzi na wspaniałe wydarzenie - koncert z cyklu "W górach jest wszystko, co kocham...", które już w ta niedzielę o 17 rozpoczyna się w sali kinowej Politechniki Łódzkiej ( na przeciwko "boiska", na którym toczymy zacięte mecze SKPB W-wa vs. SKPB Łódź)

KIEDY: ciemny zimowy wieczór - niedziela, 18 XII 2005 r., godz. 17.00

GDZIE: przytulna sala kinowa Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a

BILETY: w cenie 10 PLN do nabycia przed koncertemIV edycję projektu muzyczno-poetyckiego „W górach jest wszystko co kocham…”. W tym roku piosenka z gór ożywiona gitarową (i nie tylko) muzyką popłynie 18 grudnia o godzinie 17:00 w sali kinowej PŁ na al. Politechniki 3a. Bilety będą w cenie 10zł bez wyjątku ;) i będzie można je kupić przed wejściem na koncert.

Wykonawcy, dzięki którym będą „wokół góry, góry i góry…” to: Dom o Zielonych Progach, U Pana Boga Za Piecem, Pelton, dla których wędrowanie i śpiewanie jest bardzo istotnym elementem życia i którzy łączą ową „turystyczność” z wysokiej klasy twórczością własną.

IV płyta wydawana przy okazji koncertu „W górach jest wszystko co kocham…” odwołuje się do pamięci Wojtka Bellona – lidera legendarnej Wolnej Grupy Bukowina, autora wielu wierszy, do których wykonawcy projektu napisali własną muzykę, storzyli nowe aranżacje.
Grudniowy koncert uświetni ponad to wystawa p.t. „Krajobrazy Huculszczyzny” prezentująca uroki Beskidów Wschodnich.

Ponadto będzie wyjątkowa świąteczna niespodzianka JM Rektora Politechniki Łódzkiej, nie może Was zabraknąć!

Ponieważ nie wszyscy chętni będą mogli pojechać na łódzki koncert, organizatorzy przygotowali transmisję internetową. Transmisja będzie trwała od 17 do 21.30. Oprócz bieżących wydarzeń na scenie będą także wywiady z zespołami i organizatorami. Transmisja jest dostępna w kilku strumieniach jakości, zależnie od posiadanego łącza. Wszytko to będzie na http://live.man.lodz.pl. Gorąco polecam, bo zaprzyjaźniona z SKPB Łódź i Radkiem "Żakl" Miejska Siec Komputerowa Lodman robi taką transmisję już nie po raz pierwszy, także jakość jest wysoka. Jeżeli to możliwe to proszę o rozpropagowanie informacji o tej transmisji.
Pozdrawiam i do zobaczenia, czy to na żywo, czy przez szklany ekran
Bartek Zgorzelski

W imieniu Zgorzela - Zosia Kowalska
Tags: