Górskie śpiewogranie w Warszawie - koncert

Już po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić Was w Warszawie na koncert(y) piosenki turystycznej i poezji śpiewanej pn. "W górach jest wszystko co kocham". Wy-stąpią gwiazdy piosenki turystycznej, zespoły: Dom o Zielonych Progach, grupa PELTON, U Pana Boga za Piecem oraz Maciej Służała. Zespoły te od paru lat występują w ramach ogólnopolskiego projektu "W górach jest wszystko co kocham". Obecnie mają już za sobą dziesiątki koncertów, udział w festiwalach piosenki (m.in. YAPA i Bazuna), kilka wydanych płyt i szerokie grono słuchaczy, które powiększa się z każdym kolejnym występem. 22-go kwietnia będziecie mogli po raz kolejny posłuchać ich na żywo w Warszawie."W górach jest wszystko co kocham.." - to cytat z wiersza Jerzego Harasymowicza, który stał się mottem ogólnopolskiego projektu muzyczno-poetyckiego skupiającego ludzi, którzy "znaleźli siebie w tych górach...", ludzi, którzy na stałe związali się z górami, i którzy z gór wynieśli muzykę i poezję.

Utwory wykonywane przez artystów spod znaku "W górach..." należą do nurtu tak zwanej piosenki turystycznej. Nurt ten rozwinął się głównie za sprawą zespołów: Wolnej Grupy Bukowina z Wojciechem Belonem na czele (któremu poświęcona jest wydana w 2005 r. płyta "W górach..." cz. IV), a później także Starego Dobrego Małżeństwa. Z czasem zaczęły się pojawiać kolejne pokolenia muzyków, kontynuatorów tradycji "bukowińskich". Część z nich zaczęła występować pod wspólnym szyldem "W górach jest wszystko co kocham...".

W czasie koncertów będzie możliwość zakupu płyt z muzyką, śpiewników z piosenkami wykonawców i "projektowych" koszulek. Przygotowaliśmy także dwie wystawy oraz specjalną multimedialną oprawę ze slajdami z gór oczywiście.

Gorąco zapraszamy!

Kiedy: 22 kwietnia 2006 (sobota)

Godzina (do wyboru):

17:00 (pierwszy koncert)
19:30 (drugi koncert)

Gdzie: Galeria TrafficSala Klubowa na III piętrze (ul. Bracka 25), Warszawa

Zagrają: Dom o Zielonych Progach, U Pana Boga za Piecem, Grupa Pelton oraz Maciej Służyła.

UWAGI:

Nowe miejsce– Galeria Traffic.
Ograniczona ilość miejsc - Tegoroczne miejsce koncertu - Sala klubowa Galerii Traffic - jest dużo mniejsza od Auli Politechniki Warszawskiej. W związku z tym organizujemy dwa identyczne koncerty, pierwszy o godz. 17.00, drugi - o 19.30. Nie zmienia to faktu, że ilość miejsc jest wciąż mocno ograniczona, dlatego polecamy wcześniejsze zaopatrzenie się w bilety.

BILETY:

PRZEDSPRZEDAŻ:
w cenie 15 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) można nabyć od 5 kwietnia w Warszawie w Sklepach Turystycznych Horyzont na Mariensztacie, w Centrum Handlowym Targówek, oraz w Księgarni Podróżnika przy ul. Kaliskiej 8/10.
W DNIU KoncertU:
w cenie 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny)
- POLECAMY ZATEM WCZEŚNIEJSZE NABYWANIE BILETÓW.

REZERWACJE:

Rezerwacja jest dwuetapowa. Rezerwacji można dokonać tylko według ścisłej poniżej podanej procedury:
1. Pierwszym etapem jest rezerwacja e-mailowa.
2. Dopiero po otrzymaniu od nas zwrotnym e-mailem POTWIERDZENIA jej przyjęcia, należy dokonać wpłaty będącej wielokrotnością wartości rezerwowanych bi-letów na koncert/y o konkretnej godzinie (w ilości potwierdzonej w odpowiedzi e-mailowej).
3. BEZ POTWIERDZENIA PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT – nie będą one uznawane, rezerwacja będzie uważana za niedokonaną.
4. Bilety będą do odbioru w dniu koncertu bezpośrednio przed koncertem, na który została potwierdzona rezerwacja i dokonana wpłata. Bilety będą wydawane na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość rezerwującego (np. dowód osobisty, paszport, legitymacja studencka, prawo jazdy) albo na podstawie potwierdzenia dokonania przelewu.

Rezerwacji e-mailowej można dokonywać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać przelewu na konto Fundacji:
Fundacja W górach jest wszystko co kocham
ul. Borowska 48 m. 11
50-532 Wrocław

Nr rachunku: BZ WBK 26 1090 1522 0000 0001 0425 8101 (na przelewie numer należy wpisać bez spacji)

Zapraszamy!

Przygotowała: Lila Mazurkiewicz
Tags: