W drodze po Koronę – Kinga Baranowska

Kinga_JPGZapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Góry wartości”. Naszego gościa chyba nie trzeba przedstawiać. O wartościach w górach najwyższych opowie nam Kinga Baranowska – pogromczyni himalajskich szczytów: 11 grudnia, godz. 18.30, 1Piętro ul. Foksal 11.

BRAK MIEJSC!!

UWAGA!

Z powodu bardzo dużego zainteresowania projektem „Góry wartości”, za które bardzo dziękujemy, otwieramy listę zapisów osób chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z Kingą Baranowską ( wtorek 11 grudnia g.18.30 ) Jednocześnie informujemy,  że ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników spotkania ograniczamy liczbę osób do 170.

 

 

Kinga Baranowska – polska himalaistka, zdobywczyni ośmiu z czternastu szczytów Korony Himalajów. Pierwsza Polka na ośmiotysięcznikach Dhaulagiri, Manaslu i Kanczendzonga.

 

Termin: 11 grudnia 2012 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa


Partnerami cyklu są:

Yeti i Sklep Podróżnika

oraz

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki

Klub Wysokogórski, Warszawa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, Warszawa

Studencki Klub Górski

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich

Klub Turystyki Aktywnej Spacerniak
Speleoklub, Warszawa

Portalgorski.pl

 

Patroni medialni:

NPM

Góry

Taternik

 

Zobacz film na którym bohater spotkania z 13 listopada - Leszek Cichy zaprasza na spotkanie z Kingą Baranowską!

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiedzą o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami.

Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W trakcie styczniowego spotkania będziemy gościć Annę Czerwińską.

Tags: