Góry wartości - spotkanie z Anną Czerwińską - 29.01

Plakat_24_-_A3Już 29 stycznia kolejne, trzecie spotkanie z cyklu „Góry Wartości”, tym razem gościem będzie Anna Czerwińska. Serdecznie zapraszamy. 

 

Termin: 29 stycznia 2013 roku

Godzina: 18.30

Miejsce: 1Piętro

Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

 

UWAGA!

Obowiązuje LISTA ZAPISÓW.

Lista zapisów pojawi się w czwartek 24 stycznia o godz. 15.00 na stronie Organizatora (link) Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie będące jednocześnie wejściówką.

 

Anna Czerwińska – polska alpinistka i himalaistka, zdobywczyni siedmiu ośmiotysięczników i Korony Ziemi. Uczestniczyła w wyprawach wspinaczkowych m.in. z Wandą Rutkiewicz i Krystyną Palmowską. Z zawodu jest doktorem nauk farmaceutycznych, lecz porzuciła go dla gór, które są jej największą pasją. Obecnie prowadzi firmę, która sprowadza z Indii ubrania, biżuterię oraz inne orientalne produkty.

 

Kinga Baranowska zaprasza na spotkanie z Anną Czerwińską.  


Partnerami cyklu są:

Yeti

Sklep Podróżnika

Hi Mountain

Fabryka Frędzli

 

oraz

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki

Klub Wysokogórski, Warszawa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, Warszawa

Studencki Klub Górski

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich

Klub Turystyki Aktywnej Spacerniak
Speleoklub, Warszawa

Portalgorski.pl

 

Patroni medialni:

NPM

Góry

Taternik

 

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiedzą o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami. 

Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W grudnia gościliśmy Kingę Baranowską. 

Tags: