Kalendarz SKPB na rok 2016

Przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę!

Kalendarz SKPB na rok 2016!
To 12 kart (+ okładka) w formacie A3 z wyjątkowymi zdjęciami i kalendarium na każdy miesiąc roku. Karty spięte są spiralą na krótszym boku (powyżej zdjęć). Edycja mocno limitowana i zdecydowanie oryginalna!

Idealny pomysł na prezent z górskim akcentem :-)

Kalendarz będzie można nabyć podczas Wigilii SKPB 15 grudnia o godz. 19:00 w sali 412 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także podczas kolejnych wtorkowych spotkań Koła (po wcześniejszym umówieniu).

Przewidzieliśmy też możliwość wysyłki pocztą - koszt nadania listem priorytetowym poleconym to 13,50 zł (1-2 kalendarze w kopercie) lub 17 zł (3 egzemplarze lub więcej). Kalendarze wysyłamy w zabezpieczającej przed uszkodzeniami, bąbelkowej kopercie.

Wszelkie pytania i zamówienia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt kalendarza to 19 zł.

Poniżej prezentujemy kartę dla stycznia :)

UWAGA! Rozpoczęliśmy już zbieranie zdjęć do edycji 2017! Zapraszamy do przesyłania zdjęć na "stary" adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zbieramy do 9 października 2016.

Tags: