8-dniowy obóz wędrowny dla nastolatków "Rodzice, zostańcie w domu"

 DSC01528 miniJeśli masz 14-19 lat i chcesz totalnie odpocząć od zdalnej pseudo-szkoły, popatrzeć na świat z góry, poznać nowych ludzi, powłóczyć się po bezdrożach - zapraszamy. Będziemy spać w schroniskach, bazach studenckich i chatkach. Część posiłków ugotujemy na ognisku. Jedzenie będziemy zwykle nosić na własnych plecach, podobnie jak śpiwory i gar na ognisko.  Odwiedzimy zarówno miejsca popularne i widokowe, jak i takie, gdzie nie bywa nikt. 

Być może czasem trochę się zmęczysz, ale żałować nie będziesz - zobaczysz, że chodzenie po górach uzależnia i wciąga. UWAGA: często nie będzie możliwości doładowania komórki.

Agnieszka: Jestem przewodniczką SKPB, mam doświadczenie w prowadzeniu młodzieży po górach. Pracuję z młodzieżą w szkole muzycznej. Moje własne dzieci (też nastolatki) chyba ciągle mnie lubią, a to uważam za swój sukces.

Marysia: Ukończyłam kurs SKPB i od kilku lat nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na spędzenie wakacji niż wycieczki z plecakiem (no może rower jeszcze konkuruje w tej kategorii :). Na co dzień studiuję fizjoterapię. Z dziećmi pracowałam prowadząc warsztaty kulinarne.

23

Dla kogo: Dla nastolatków o niezłej kondycji fizycznej. Będziemy chodzić z plecakami, ale dostosowanymi do możliwości.

Miejsce: Beskid Niski, Bieszczady

Koszt: 750 zł

Dojazd: szczegóły ustalę po sprawdzeniu aktualności rozkładów jazdy planowanych na wakacje

Termin: 1-8.08

Sprzęt: Plecak, kurtka przeciwdeszczowa, dobre i rozchodzone buty za kostkę, śpiwór, karimata. Pełną listę sprzętu wysyłam zapisanym uczestnikom, którzy dostarczyli zgodę rodziców (jej wzór też wysyłam po zgłoszeniu).

Zapisy Bark Miejsc - zapisy na listę rezerwową poprzez FORMULARZ 

https://docs.google.com/forms/d/1NvOQ2T1Sqtcb6vWdHb-SihdNxzVDuM228YDhtiZcXzU/edit

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4mini2

Prowadzące: Agnieszka Płatkowska-Antas. Maria Chrostowska

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl