Górski Rajd Licealistów "Beskidzi Trakt 2009" - wyjazdy w terminie 30 kwietnia - 5 maja 2009

Nie zdajesz matury? Ruszaj z nami w góry!
 
Górski Rajd Licealistów Warszawy "Beskidzki Trakt"


Jesteś w liceum? Chcesz spróbować chodzenia po górach z plecakiem, nauczyć się czytać mapę? Poznać sposób na tanie spędzanie czasu w górach? A może już wiesz jak to jest i po prostu chcesz spotkać ludzi, którzy też lubią włóczyć się po szczytach, ponad poziomem morza?


Zapraszamy Cię zatem na Górski Rajd Licealistów "Beskidzki Trakt", który odbędzie się w Beskidzie Niskim. Ruszamy już na przełomie kwietnia i maja 2009. Przyłącz się!

 

Tegoroczny Beskidzki Trakt jest częścią Rajdu Beskid Niski - "Kiczera Gangstera". Specjalnie dla licealistów przygotowaliśmy dwie trasy:

 

Uczestnicy obu tras spotkają się 2 maja 2009 w Jasielu k.Moszczańca na tzw. ześrodkowaniu, czyli wspólnej imprezie przy ognisku z metrowych bali.
Beskidzki Trakt jest imprezą niekomercyjną. Oznacza to, że ani organizatorzy, ani przewodnicy nie czerpią z organizacji Rajdu żadnych korzyści materialnych. Staramy się o sponsorów i dofinansowania, aby koszt poniesiony przez uczestników był jak najniższy. Licealiści powyżej 18 roku życia mogą się zapisać na każdą z 14 tras Rajdu Beskid Niski.

 

Patronat nad cyklem imprez górskich "Beskidzki Trakt" sprawują:


Niebawem kolejne imprezy, dla licealistów: Akcja Lato - letnie obozy wędrowne, rowerowe i kajakowe oraz październikowy Rajd Licealistów Warszawy. Szczegółów szukajcie już niedługo na: www.skpb.waw.pl/trakt
Tags: