Złaz Kampinoski im. A. Harskiego - podziękowania

Chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim uczestnikom mojej niedzielnej trasy na XLI Złazie Kampinoskim im. Andrzeja Harskiego.

Było bardzo sympatycznie, pogoda dopisała wyśmienicie, bardzo miło spacerowało się po lesie, ognisko było udane - jednym słowem w Waszym towarzystwie spędziłam bardzo miły dzień. Dziękuję Wam za to :)

Dziękuję również wszystkim biorącym udział w ognisku w Piaskach Królewskich na zakończenie Złazu - naprawdę miło jest zobaczyć tyle Znajomych Twarzy, w tym tak wielu Eskapeboli :))
Szczególnie serdecznie przy tej okazji dziękuję Darkowi "Misterowi" Gatkowskiemu za zorganizowanie imprezy oraz Tomkowi Smykowskiemu za przygotowanie ogniska. Rysiowi Bachowskiemu i Longinowi Fiedczakowi dziękuję za poprowadzenie tras - odpowiednio: pieszej i rowerowej. Jak zwykle dzięki Wam znów było „dla każdego coś miłego” :)

Frekwencja na Złazie w tym roku nieoczekiwanie była tak dobra (!), że zabrakło nam znaczków dla Wszystkich zainteresowanych - niniejszym oświadczam i obiecuje, że jeżeli Ktoś poczuł się poszkodowany ;) bardzo proszę o jak najszybszy kontakt: nic straconego, znaczki dorobimy i będzie je można otrzymać (oczywiście po wpłacie wpisowych 5 zł) ode mnie bądź kogoś z Zarządu - prosimy o jak najszybsze ew. zgłoszenia! A warto, bo znaczek naprawdę ładny :))

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz dziekuje za wspolnie spedzony czas w niedziele.

Zosia Kowalska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tags: