Wiosenne warsztaty zielarskie

Cześć!
Zapraszamy Was na wiosenne warsztaty zielarskie. Wiosna jest świetnym czasem by zagłębić się w kulinarne oraz medyczne aspekty ziół. Warsztaty będą intensywne, gdzie każdy z Was na pewno dostanie dużą dawkę wiedzy. Oczywiście, bez zaskoczenia, warsztaty poprowadzi Adam Szary. Z Adamem przewidziane są dwa dni warsztatowe, więc każdy z Was dostanie dużą dawkę wiedzy. Oprócz tego będą ogniska, śpiewy, nowe znajomości. To będzie dobry czas. Zapraszamy!

Obraz1

Kiedy: 18.05.2023 – 21.05.2023 Czwartek jest dniem przyjazdów. Zachęcamy byście dotarli do godziny 21:00. Ośrodek będzie otwarty od godziny 17:00

Gdzie: Terenowa Stacja Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach. Jest to nowy ośrodek z łazienkami w pokojach, salą konferencyjną oraz w pełni wyposażoną kuchnią. Trzeba kierować się na Zatwarnicę a potem drogą (żółty szlak) do Suchych Rzek.

Transport: Każdy z uczestników dociera na własną rękę. Jak co roku po zapisaniu się na warsztaty staram się by osoby jadące samochodem zabrały ze sobą innych uczestników. Obiecać nie możemy, że każdy znajdzie wspólny przejazd ale pomożemy.

Koszt: 600 zł. Cena zawiera: dwudniowe warsztaty, materiały szkoleniowe, wyżywienie, zakwaterowanie, opieka przewodnicka
Cena nie zawiera przejazdu
Ze względu na podwyżki w każdej praktycznie dziedzinie ( noclegi w Suchych Rzekach także) koszt warsztatów się zwiększył. Jeśli ktoś z Was ma taką sytuację, że nie stać go na wyjazd a bardzo chce pojechać to niech do mnie napisze, będziemy myśleć.

Zapisy: Wypełnij formularz https://forms.gle/UfRjzisedqXc92p49 Otrzymasz zwrotnego maila z dodatkowymi informacjami oraz numerem konta na które należy wpłacić zadatek w wysokości 300 zł. Resztę pieniędzy ( 300zł) w gotówce zapłacisz na miejscu. Zachęcam do zapisów.

Organizatorzy
Renata Wrocławska: Przewodnik Beskidzki, Przewodnik SKPB, zuch dziewczyna.
Adam Szary: Biolog specjalizujący się w dziedzinie fitosocjologii, etnobotaniki i ziołolecznictwa, zatrudniony w pracowni naukowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego, wcześniej w Instytucie Ochrony Przyrody PAN w Krakowie i jako nauczyciel biologii w śląskich szkołach. Autor kilku książek etnobotanicznych (np. „Tajemnice bieszczadzkich roślin”, „Bieszczadzkie motywy roślinne”) i fitosocjologicznych (np. „Zbiorowiska leśne Bieszczadzkiego Parku Narodowego”, „Rośliny i siedliska związane z wypasem”). Ponadto opublikował ponad 40 pozycji naukowych i ok. 50 popularno-naukowych.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnego na stronie internetowej SKPB Warszawa.