Mrrroczna Exspedycja, czyli - gdzie diabeł nie może tam Socja (p)ośle!

Termin: druga połowa września, prawdopodobnie 16 IX - 31 IX….
Prowadzący: Michał Socjovampirella Janik, Tajemniczy Piękny Nieznajomy.
Charakter: wyjazd z charakterem i namiotem!
Koszt: ok. 800 zł + (tradycyjnie) Wasze Dusze.
Miejsce: tam gdzie diabeł nie może, czyli: Bukowina, Góry Rodniańskie, Suhard, ew. Góry Kelimeńskie
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 501033991, lub (22)4464057
Po ubiegłorocznym tępieniu wampirów w Siedmiogrodzie, mam zaszczyt zaprosić – i bywalców, i tych, którzy jeszcze nie mieli tej przyjemności, na kolejną MRRROCZNĄ EXSPEDYCJĘ! Tym razem wśród gromów (bijących z jasnego nieba), dyszczu (zacinającego, niczym Bat Mrocznego Woźnicy) i (przeraźliwego, jak zawsze) ryku wichury oraz prowadzących, szukać będziemy zaginionego Księcia Ciemności, znanego światu pod służbowym pseudonimem jako „Janko F.”

Szukać go będziemy najpierw w śmiało przez skały krzesanych Alpach Rodniańskich, następnie w łagodniejszym, bardziej połoninnym paśmie Suhard, a być może także u… dwunastu skalnych apostołów wśród głuszy Gór Kelimeńskich! Gdyby zaś nasz delikwent ukrywał się wśród żywych ludzi, poszukamy go również w stolicy Bukowiny – Suczawie (m.in. w twierdzy hospodarów mołdawskich). Aby stać się mocniejszymi duchowo, spróbujemy odwiedzić na Bukowinie któryś z bajecznie kolorowych, niebem malowanych monastyrów, a także zajrzeć do którejś z marmaroskich cerkwi, o których powiadają, że podobno z czubka ich wieży można ręką sięgnąć już księżyca….

A więc grzmijcie pioruny, wyj wichuro, a Wy, o śmiali uczestnicy płci obojga, a także Tajemniczy Nieznajomy – przybywajcie!!!!
Jakże piękną zapawiada się nasza wyprawa, brrrrrr!!!........

Tags: