Uderz w Pindosa! - 7 dniowy wyjazd do Grecji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE! - juliusz cezar

Jak wiemy, grecy uwielbiają tańczyć w kole. Ale czy lubią tańczyć z Kołem? Przekonajmy się - Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich zaprasza na unikalną wycieczkę zagraniczną!

Jedziemy w grecki Epir zobaczyć jak wygląda z góry najstarsza demokracja świata. Nasze kroki skierujemy wgłąb gór dotąd niemal niezdobytych - Pindos! Kto wie, czy może ze względu na nazwę sugerującą dużą ilość sosen, czy może z powodu odległości, góry te pozostają nieznane polskiemu entuzjaście turystyki pieszej.

Co prawda rząd grecki odwołał ostatnio kryzys, jednak my pozostajemy przy zaciskaniu pasa, nie tylko biodrowego. Minimalizujemy koszt lecąc tanimi liniami do Salonik, a śpimy tradycyjnie w zaciszu własnych namiotów.
Prowadzący:

Misia Łukasiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - zapisy

Daniel Potkański (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zosia Jabs (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Termin:

06.04-13.04.2015

Koszt wyjazdu:

Podajemy widełki, ale zrobimy wszystko żeby zejść na czym się da!

900 - 1100zł (przelot, transport na miejscu, jedzenie, nocleg w Salonikach, bez ubezpieczenia)


Zapisy przez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/1edIM2rpdjPFMuRrynMzL6SMtYUdU_kCQ3sqLzJ0DVrs/viewform?usp=send_form

Zanim kupisz bilet lotniczy skontaktuj się z nami! (m in dlatego że kupujemy jeden bagaż na 3 osoby, więc znajdziemy Ci parę:)